Telefon (EST,FIN,RUS)

+372 54810888

Kirjuta meile

info@nordicsystems.ee

Meie teenused

Teenused

Kõik ehituseks Nordic Systems'ist

Oleme juhtiv ehitusteenuste pakkuja, kes on spetsialiseerunud kaevetöödele, vundamenditöödele, torustikule ja muule. Keskendudes kliendi rahulolule ja tähelepanu pööramisele detailidele, on meie ekspertide meeskond pühendunud erakordsete tulemuste saavutamisele iga projekti puhul. Meie teenused on kavandatud vastavalt iga kliendi unikaalsetele vajadustele ja me teeme nendega tihedat koostööd, et nende ehitusvisioonid ellu viia. Lisateabe saamiseks meie teenuste kohta võtke meiega juba täna ühendust.

kaevetööd

Kaevetööd

Meie kaevamisteenused on kavandatud vastavalt teie konkreetsetele vajadustele ja nõuetele. Meie meeskond kasutab uusimaid seadmeid ja tehnikaid, et saavutada kiireid ja tõhusaid tulemusi, tagades, et teie projekt püsib graafikus.

kruusavedu-eestis

Veoteenused

Pakume mitmesuguseid transporditeenuseid, mis vastavad teie konkreetsetele vajadustele, alates ehitusmaterjalide tarnimisest kuni rasketehnika transpordini. Meie kogenud juhid tagavad, et teie kaubad toimetatakse kohale ohutult ja õigeaegselt.

ilusa aia disain

Aia / Haljastustööd

Meie aiamaastiku kujundamise teenused on mõeldud selleks, et äratada teie õueala ellu, alates lillede ja puude istutamisest kuni õuealade kujundamiseni. Meie meeskond teeb teiega tihedat koostööd, et tagada teie visiooni elluviimine.

killustiku-ja-kruusa-müük-tartus

Killustiku müük

Nordic Systems mõistab, kui oluline on tugev vundament iga ehitusprojekti puhul. Seepärast pakume laia valikut kvaliteetseid täitematerjale, sealhulgas hernekruusa, graniitkruusa, pinnast, liiva ja looduslikke täitematerjale.

kodu-ja-kontori-koristusteenus

Puhastusteenused

Meie meeskond saab hakkama kõigega alates üldisest majapidamiste puhastamisest kuni selliste eriteenusteni nagu disainkoristus, trepikodade puhastamine, kontoripuhastus, aknapesu ja palju muud.

lumekoristus-tartus

​​​​​​​Lumetööd

Kui lumi kuhjub, laske Nordic Systemsil raske tööga hakkama saada. Meie meeskond pakub tõhusaid ja tulemuslikke lumekoristusteenuseid, sealhulgas lumekoristust teedel, kõnniteedel, trepikodade esisetel ja parklates.

KKK

Üldised küsimused

Olenemata sellest, kas olete huvitatud meie protsessi, meie meeskonna või meie teenuste kohta rohkem teada saama, oleme esitanud üksikasjalikud vastused, mis aitavad teil teha teadliku otsuse.

Nordic Systems võtab klientide rahulolu väga tõsiselt. Meie meeskond teeb tihedat koostööd klientidega, et mõista nende vajadusi ja ootusi, ning me tagame, et tulemused vastavad või ületavad neid ootusi. Oleme alati kättesaadavad, et vastata küsimustele ja lahendada kõik probleemid kogu projekti vältel.

Võta meiega jülgelt ühendust, kui teil on tekkinud mingi küsimus!